Dijital Katsayı/ DigiQuotient
08/04/2019

Teknolojinin her büyüklükteki ve tüm sektörlerdeki kuruluşlar üzerinde yarattığı etki hızlanıyor ve 2020 yılı itibariyle, sanayi gelirlerinin yüzde 30'u yeni iş modellerinden gelecek*. Bu hızdaki bir dönüşüm karşısında, liderlerin fırsatları yakalamak ve rekabet etmek için hızlı dijital dönüşüme öncülük etmeye hazır olması gerekiyor.

Dijital Katsayı / DigiQuotient bir liderin dijital işgücü dönüşümüne öncülük etmeye ne kadar hazır olduğuna dair içgörü sunan kısa bir B2C değerlendirmesi olarak geliştirilmiştir.

Kullanıcı bu değerlendirmeyi tamamladıktan sonra, Dijital Profiline dair bir sonuç elde eder. Dünya genelindeki iş liderlerini kapsayan bir araştırma temel alınarak, kullanıcılara kendi kişisel özelliklerini içeren ve bir hafıza desteği görevi gören bir "Dijital İkiz" sunulur. Dijital Katsayı, kullanıcılara güçlü özelliklerinden nasıl yararlanacakları ve hedeflerinden uzaklaşmalarına neden olan davranışlarını nasıl tanıyıp kontrol altına alabilecekleri konusunda rehberlik eder.

Gelişen teknoloji ve inovasyon, işin geleceğini değiştiriyor: Dijital Katsayı’nız , sürekli değişen bu dijital dünya içinde büyümeye ve liderlik etmeye ne kadar istekli ve yetenekli olduğunuzu yansıtıyor. 

Dijital katsayınızı öğrenin! https://digiquotient.io

* Otomotiv Endüstrisini Dönüştürecek Yıkıcı Eğilimler, McKinsey & Company (2016)