Experis Hakkında

Günümüzde işletmelerin büyümesi, onları rekabette öne çıkaran mesleki yeteneğe sahip doğru insanları işe almayı gerektiriyor. Experis olarak bu konuda farklı yaklaşımlarımız, global ve lokal kaynaklarımızla şirketlerin tercih sebebi oluyoruz. 
Bizi diğer danışmanlık ve yetenek şirketlerinden ayıran en önemli özelliğimiz; işletmenizin karşılaştığı zorlukları anlamak için sektör hakkında derinlemesine bilgiye sahip olmamız ve fırsatları değerlendirmenize yardımcı olabilecek son derece nitelikli çalışanlara erişimimiz olması. Experis'te, birlikte daha da iyiye ulaşabilmeniz için, şirketinizi ihtiyaç duyduğunuz profesyonel yeteneklerle buluşturuyoruz. 

Kritik pozisyonlar için, rağbet gören yetenekleri size detaylı bir çalışma sonrasında doğrulukla sunarak, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların rekabetçiliğine katkıda bulunuyoruz. Daimi ve geçici işe alımdan, yönetilen hizmetler ve danışmanlığa kadar, iş ortaklarımızın daha önce mümkün olduğunu düşündüklerinden daha fazlasını elde etmelerini sağlayan etkili çözümler sunuyoruz.