ManpowerGroup Şirketi

Manpower Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ManpowerGroup, Yenilikçi İş Gücü Çözümleri konusunda dünyada lider konumdadır. Biz, insanların potansiyelini iş dünyasının amaçlarıyla bir araya getiriyoruz.

Experis, ManpowerGroup, Manpower ve Right Management olmak üzere dört markamız altında, birçok pazarda ve sektörde hem büyük, hem de küçük işletmelere yardım ediyoruz.

ManpowerGroup olarak sekseni aşkın ülkede faaliyet gösteriyoruz. Küresel bilgimiz ve yerel uzmanlığımız, iş ortaklarımızın gelişimini ve başarısını artırıyor. 

Kalite ve Çevre Sertifikasyonu
ManpowerGroup için kalite sağlamak önemlidir. Müşteri, aday ve çalışanlarımıza faydalı olmak için şirketimizi sürekli geliştirip iyileştiriyoruz.

Eğitim - Gelişim
Çalışanlarımızın eğitim ve gelişimini sağlamak için eşsiz ve sürekli olan bir konsept geliştirdik. Sürecimiz ve çalışanlarımızı kendi uzmanlık alanlarında eğitme ve geliştirme biçimimiz, planlı ve kaliteli çalışmayla güçlendirilmiştir. Buradaki amaç, her zaman eşit düzeyde yüksek kalite sağlamaktır.

Memnuniyet araştırmaları
Müşterilerimizin ihtiyaç ve özelliklerini analiz etmeye büyük önem veriyoruz. Şirket içi ve şirket dışı kalite denetimleri ve memnuniyet araştırmalarıyla, müşteri, aday ve çalışanlarımızın düzenli olarak nabzını tutuyoruz. Bu da, bir iş ortağı tedarikçi ve işveren olarak edindiğimiz izlenimler konusunda bize kendimizi geliştirmek adına faydalı bilgiler sağlıyor.