Experis’i farklı kılan nedir?

Size daha iyi çözümler sunabilmek için doğru yeteneklere ulaşıyoruz. Eşsiz bir aday deneyimi sunduğumuz için, tüm dünyada her gün binlerce çalışan küresel ağımıza katılmak için başvuruyor. Geniş uzman ağımızla birlikte, yetenek yarışında size avantaj sağlıyoruz.

1- Tecrübe ve Uzmanlık
Genişlik ve derinlik açısından rakipsiziz. Global bir marka olan Experis olarak elliden fazla ülkede, Fortune Global 500 şirketlerinin %80'inden fazlasıyla çalışıyor ve her gün yaklaşık 40.000 nitelikli profesyonel yerleştiriyoruz. İşinizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz yeteneklere sahip çalışanların nasıl bulunacağını biliyoruz.

2- Kaynak Seçiminde Hassasiyet
İşletmelerin başarılı olması, şirketteki doğru pozisyona doğru yeteneğin yerleştirilmesine bağlıdır. Kuruluşunuzun özel ihtiyaçlarını anlamak için derinlemesine araştırma yapıyoruz. Böylece, becerileri ve tecrübesiyle kuruluşunuz için teknik ve kültürel açıdan en uygun adayları tespit ediyoruz.

3- Özel Çözümler
Tecrübelerimiz bize, her iş gücü sorununun farklı olabileceğini ve her şirketin karşılaştığı zorlukların zamanla değişebildiğini gösteriyor. Şirketlere özel bireyselleştirilmiş çözümler sunduğumuzda, beklentileri karşılayan ve hedefi bulan sonuçlar elde ediyoruz.

4- Hızlandırılmış Sonuçlar
Experis, dünya genelinde geniş bir iş gücü danışmanlığı ağıdır. Yerel bilgi ve kişisel birikimi küresel kaynaklarla bir araya getirerek, müşterilere yetenek yarışında avantaj sağlıyoruz. Ortaya çıkan fırsatları değerlendirmenizde size ve şirketinize yardımcı oluyoruz.