İşe Alım Süreç Yönetimi Çözümleri

İşe Alım Süreç Tasarımı

Mevcut uygulamalarınızı kapsamlı bir biçimde gözden geçirdikten ve işe alım ihtiyaçlarınızı anladıktan sonra, kaliteli adaylar sağlayan ve işletmenizin işe alım verimliliğini en üst düzeye çıkaran bir çözüm geliştirmek üzere sizinle işbirliği yapıyoruz. Sağladığımız bu hizmet sayesinde merkezileştirilmiş ve geliştirilmiş yetenek kazanımı deneyimi elde edersiniz.  

Uçtan Uca İşe Alım Süreç Yönetimi
Experis uçtan uca işe alım; deneyim ve uzmanlığımızdan faydalanarak, gerçek maliyetinizi anlayıp öngörmenize yardımcı olur. Bu tam kapsamlı çözüm, ihtiyacınıza bağlı olarak kaynak sağlama, eleme, değerlendirme, işe başlatma ve daha fazlasını içeren işe alma işlevidir. Sektörde onlarca yıllık deneyimimizle, gerekli sonuçları sağlamak için gerekli altyapı ve istikrara sahip ve sürekli değişen çalışma dünyası için çözüm sağlama konusunda öncü bir şirketiz.

Proje Bazlı İşe Alım Süreç Yönetimi
Yeni bir kanal açma, yeni bir ürün piyasaya sürme veya mevsimlik işe alma gibi özel durumlar, işe alma konusunda zorluklar oluşturduğunda, işe alım süreci yönetimi alanında kendini kanıtlamış bir lider olan Experis’e ve ManpowerGroup’a güvenebilirsiniz. Experis, özel proje bazlı işe alım ihtiyaçlarınızı karşılayan bir işe alım süreç yönetimi çözümü tasarlayabilir.